Leden 2018

Taková směs úplně všeho

23. ledna 2018 v 22:33 | Tyrkysový Delfín |  Příběhy z mého podivného života
Ahoj! Po docela dlouhé době tu jsem opět s článkem, tentokrát s velice nápaditým názvem a ještě úžasnějším obsahem! Chtěla bych vám popsat pár mých zážitků a událostí, které se mi v posledních dnech staly.

První tématem je škola.
Nevím jak vy, ale já mám za sebou dva nejvíce stresující týdny v celém školním roce. Už toho mám fakt plné zuby - nedělám nic jiného, než že se učím a stresuji se, co zase neumím nebo na co jsem zapomněla. To je taky důvod, proč jsem tu týden vůbec nebyla. No ještě s tím sice mělo co dělat to, že se mi absolutně nechtělo, neměla jsem inspiraci a psychicky jsem byla naprosto vyčerpaná. Ale to je detail, o kterém nikdo nemusí moc vědět. Že ne?

Počasí, to jest další téma mého podivného a nesouvislého vyprávění.
Docela mi už leze krkem, jak vždycky nasněží, během dne to částečně roztaje, přes noc zmrzne, ráno jsou chodníky chvíli naprosté kluziště a pak ta břečka zase roztaje. Ne že by mi vadilo, že je sníh, ale mohlo by trošku mrznout :D
Ale tahle má nenávist k tomuto ohavnému počasí není jen tak - stala jsem se totiž jeho obětí. Ta břečka se totiž ráda drží na botech. Hlavně když si je někdo před vstupem do autobusu zapomene oklepat. A to se to pak pěkně všechno nanosí hlavně na schůdky, kterými se nastupuje a vystupuje. No a hádejte kdo byl nejšikovnější, nestihl se včas chytit a uklouzl? Ano, Delfi! Yeeey! Takže mám na noze krásnou modřinu tvaru hrany schůdku.
Na druhou stranu se teď na chladnějších místech udrží sníh a to pro mě znamená, že můžu jezdit lyžovat. S potěšením můžu konstatovat, že jsem letos ani jednou nespadla a to už jsem byla na lyžích třikrát.

Poněkud zvláštní téma na to, že je leden - letní prázdniny!
Ty už mám téměř celé naplánované, přičemž nejlepší částí bude nejspíš týdenní dovolená v Řecku na ostrově Zakynthos. A stejně jako loni jedu i letos na pár táborů a na týden stanovat, tentokrát do kempu poblíž Českého Ráje. Ale o tom, stejně jako loni napíšu samostatný článek.

A když už jsme u těch plánovaných článků, těch tu taky pár mám. Jeden z nich bude určitě poslední díl projektu bestie. Další bude článek o mém soužití s králíkem, protože od minulého článku, ve kterém jsem ho zmiňovala, se mi podařilo z ní vychovat i docela mazlivé stvoření. Docela. Ale o tom až v již zmíněném článku. A poslední plánovaný článek, který paradoxně vyjde asi nejdříve jsou typy lidí, které potkávám na sjezdovce, převážně z mých zkušeností.

Pro dnešní článek by to bylo asi všechno, snad se mi další podaří vydat dřív. A ještě bych malém zapomněla - ještě jsem nepřivítala nové affs! Jsem moc ráda, že tu jste se mnou a že mě podporujete v těchhle mých kravinách <3

Mějte se hezky
Lachtan!

Můj typický den

14. ledna 2018 v 7:00 | Tyrkysový delfín |  Mé 'kouzelné' já
Ahoj!
Tenhle článek plánuju už dlouho, ale píšu ho až teď (Jen tak mimochodem, tuhle větu jsem psala před rokem, měla jsem ji v rozepsaných článcích). Dnes vám tedy popíšu můj typický den.Wanna be affiliates? | 2018

3. ledna 2018 v 19:29 | Tyrkysový Delfín
Ahoj! Rozhodla jsem se trochu aktualizovat info ohledně affs a trochu přizpůsobit pravidla, které jsem zkusila zjednodušit. A pokud tu jste noví, líbí se vám tu a chcete se stát affs, tak jste na velice správném místě. A možná dostanete sušenky.
Jinak všimla jsem si, že některé mé affs už s blogováním skončily, takže, ty které mi to napsaly ze seznamu odstraním.