Vánoce a blogování | Adventní speciál

15. prosince 2017 v 23:59 | Tyrkysový Delfín
Na poslední chvíli, ale ještě dneska! Omlouvám se, konečně jsem se dokopala k tomu naučit se jména všech členů Seventeen a trochu jsem zapomněla na to, že vlastně nemám napsaný dnešní článek, který jsem si tak pečlivě naplánovala. Ačkoliv mě to vlastně ani nepřekvapuje a tak nějak to i sedí k tématu - v dnešním článku vám popíšu takové ty situace, které se občas stanou, pokud blogujete. A to hlavně o Vánocích. Ale předem upozorňuji, že v článku popisují především mé situace a a je možné, že pokud jste nečetli některé články předem, nebo aspoň nevíte, že píšu Adventní speciál, nebudete tak úplně chápat.
No nic, úvod už je dost dlouhý, přejdeme teď k té slátanině, kterou se mi podařilo napsat a třeba vás alespoň trochu pobaví.Pokud jste někdy byli tak naivní jako já a mysleli si, že před Vánoci budete mít trochu víc volného času a tak budete zcela v pohodě zvládat vydávat sebevražedný nápad jménem Adventní speciál, který jste si pečlivě v hlavě plánovali už několik měsíců, asi chápete, jak zdrceně se teď cítím já. Žádnej volnej čas navíc! Ačkoliv mám pocit, že na celém blogu.cz není moc šílenců, co by se pouštělo do věcí jako celý advent vydávat každý den jeden článek. To jsem nejspíš jen já magor. Prostě nestíhám! Jakože fakt! Ale spíš takové ty věci jako spánek, ne blogování. To je totiž přednější!
..ale netvrďte mi, že jste nikdy nešli napsat článek místo učení! Nevěřím vám!

Jakože ano, prvních cca 10 článků bylo předepsaných, ale teď už mi žádné nezbyly a tak je musím psát jen tak, maximálně tak podle připravených témat. Proto už taky nevychází v plánovaných 20:00, ale v hodinách upírů, češtinářů a všemožných dalších stvůr.

Taky jste si říkali, že uděláte vánoční DIY? Jako ano, nápad je to hezký... Ale! Kdopak to vyrobí? A vymyslí? Nebo třeba nafotí? A co teprve pokud vás blog nemá rád a prostě se mu nechce některé fotky nahrát? No a ještě k tomu přidejte to, že jsem nehorázně líná a každému dojde, proč ještě není žádné dlouho slibované DIY..
Takže nakonec končíte u článku, kde píšete jak končíte u článku, ve kterém popisujete jak píšete přesně tenhle článek, protože jste líní. (Trochu zamotané, ale co čekáte od článku vydávaného o půlnoci?)

A pak jsou tu naopak situace, kdy se vám blogovat nechce. Tím spíš o Vánocích, kdy je v televizi spousta zajímavých pohádek. Jenže vy jste slíbili článek v 8. Takže možná potom jako já dospějete k závěru, že ho prostě vydáte o půlnoci a bude to v pohodě. Však si k tomu pěkně pustím Last Christmas a budu ho dopisovat 23:59, ale jinak pohodička.

Proboha vás prosím! Nedělejte takovou kravinu jako já, když jsem si zadala tak náročný úkol jako blogovat denně až do štědrého dne. Protože brzy dopadnete jako já - budete psát článek o tom, že tohle rozhodnutí byla životní chybička, jako teď já.

Ale ne, dělám si legraci. Svého projektu nelituji, protože zjišťuju, že ačkoliv si musím víc plánovat věci, které budu dělat (a pak je s velikým talentem i přes to neudělat), stále jsem schopná fungovat a že mé výmluvy pro to, proč nevychází články typu "nemám čas" jsou zcela zbytečné.
A vánoční DIY vážně chystám, přísahám!

Jinak, nedivte se, že tenhle článek je naprosto zmatený a takový poněkud jiný než ostatní že speciálu, ale chtěla jsem zase pro jednou napsat jen tak něco, jak mě to zrovna napadne, tak jak jsem občas psala dřív.

Jak to máte s blogováním o Vánocích vy? Stíháte, nebo vydávání článků odkládáte, nebo na prosincové blogování rovnou rezignujete a vracíte se na nový rok?
Docela by mě to zajímalo, já sice obvykle stíhám, ale jen tak tak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 little-booktea little-booktea | Web | 16. prosince 2017 v 7:59 | Reagovat

Taky mě napadlo udělat pravidelný vydání článku , ale nevěděla jsem, jestli budu stíhat a budu mít nápady😊 jmenovky mám rozdělané už 3 týdny a pořád je nemám hotové 😂 Docela lituji toho, že jsem nezačala psát vánoční články už na konci listopadu, protože vím, že všechny nestihnu vydat.Coż mě dost mrzí

2 little-booktea little-booktea | Web | 16. prosince 2017 v 8:10 | Reagovat

[1]: Teď jsem ještě na YouTube viděla video, kde nějaký youtuber si stěžoval, že Youtubu došly prachy, že dostává pár kaček a jestli to půjde dál, tak s youtuber končí. Řekl,, nebudu přece plýtvat 3 časem ".mají plnk akcí a všeho, dostávají za to peníze a hele mě se, když není tolik kaček si stěžují.Nebo u těch slavnějších je co druhé video spolupracované. Teď jsme my blogeři, kteří tomu věnují plno času zadarmo, třeba já jeden článek píšu 2 a ještě jo musím připravit což jsou 3 a u DIY se to zdvojnásobíme.To to mě mrzí a jestli to půjde tak dál asi sama začnu točit a bojovat za spravedlnost blogerů.Ať pak ti slavní netvrdí, že to dělají pro zábavu, tak jestli ano? Ať půl roku neberou peníze a točí a dokážou to.To my blogeři můžeme říct, že to delěláme pro zábavu, sice někdy máme spolupráci, ale tak třeba jen jednou za rok a zbytek píšeme články a snažíme se blog zlepšit

3 Tyrkysový Delfín Tyrkysový Delfín | Web | 16. prosince 2017 v 10:50 | Reagovat

[2]: Tak to s tebou absolutně souhlasím. Taky by mě docela zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby vážně z natáčení neměli žádné peníze. Obvykle si totiž s videí nedávají ani zdaleka takovou práci jako my s články. Ono se to asi vážně nezdá, ale i tyhle kratší, tématově nenáročnější články píšu průměrně asi hodinu. Potom mi nějakou dobu zabere zkontrolovat to, protože překlepů tam bývá hodně a i tak některé přehlédnu a taky občas dělám nějaké úpravy písma a přidávám obrázky. Nikdy jsem z toho neměla ani korunu a ani neočekávám, že z toho něco budu mít. Youtubeři by si to mohli asi vážně zkusit taky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama