Polovina speciálu za námi!

13. prosince 2017 v 22:02 | Tyrkysový Delfín |  Speciály
Dnes jsem měla v plánu vydat díl speciálu jako téměř každý den. Místo toho jsem si ale všimla, že tohle bude dvanáctý článek, tedy přesně polovina speciálu . Takže jsem se rozhodla udělat takovou krátkou rekapitulaci.

Možná začnu tím, jak mě vůbec napadlo vydávat každý den v prosinci článek o Vánocích.
Vlastně ani nevím. Prostě jsem si před několika měsíci říkala, jestli by nestálo za to udělat nějakou speciální edici článků a tak nějak inspirace přišla sama. Dá to docela dost práce, protože připravených jsem měla jen několik článků a teď už mám pouze vymyšlená témata, nikoliv články a tak je musím psát.
S potěšením ale můžu říct, že jsem vynechala zatím jen jeden den , ale až budu mít někdy čas, vydám ve stejný den 2 články, abych dodržela počet 24 článků . Ani jsem nečekala, že to budu takhle stíhat a myslela jsem si, že se budu muset každou chvíli omlouvat za to, že jsem zapomněla.
Čtenost mají tyhle články také poměrně dobrou. Obvykle sice nedosahují nějak vysokého počtu komentářů, ale na statistikách (20 návštěv denně v průměru) vidím, že je lidé čtou a možná jen nemají co napsat za komentář, což mi ale vůbec nevadí, mně stačí vědomí, že si ty články nepíšu jen tak pro sebe a že je skutečně někdo čte.
A potvrdilo se mi to ve chvíli, kdy jeden ze čtenářů byl někdo, kdo vybírá články na hlavní stránku blogu. 12. 12. 2017 se můj článek "Jak na vánoční náladu " dostal na hlavní stránku blogu a mně se tím splnily vlastně téměř všechny mé blogerské cíle (poslední je 10 000 návštěv , ale to ještě chvíli potrvá :D)
Zároveň i mně samotné psaní těchto článků připomíná, že Vánoce jsou vlastně již příští víkend a o to víc se na něj těším. A pokud vás třeba jen o trochu více naladily na vánoce, můj cíl byl splněn.

Ale aby to nebylo jen o mně, musím říct že i mnoho dalších blogerů a blogerek má skvělé vánoční články (například Teri nebo Wex - odkazy jsou v mém seznamu affs, bohužel mi opět nešly dát sem) a moc ráda je čtu!

Takže se na vás opět těším zítra a zatím ahoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 little-booktea little-booktea | Web | 13. prosince 2017 v 22:45 | Reagovat

Děkuji ❤ tvůj speciál se mi moc líbí, já sama bych taky ráda nějaký udělala, ale nic jsem nemohla vymyslet a takto každý den vydávat články, klobouk dolů😂❤ Gratuluji ještě jednou k článku dne. Sama se šíleně těším, když si uvědomím, že za týden jsou Vánoce, připadá mi to opravdu strašně blízko jako by byly na dosah. Vánoční čas ten je opravdu nejlepší 😊😃

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama