Můj poslední den školy | Adventní speciál

22. prosince 2017 v 23:52 | Tyrkysový Delfín |  Speciály
Ahoj! Pokud jste nekončili včera, pravděpodobně byl dnešek posledním letošním dnem školy pro nás všechny. Já se rozhodla podělit se s vámi v tomto krátkém článku o to, jak probíhal ten můj :)

Nevím jak vy, ale my se první 2 hodiny ještě "učili". Většina učitelů by byla normální a pustila nám nějaký film, protože se stejně nikdo pořádně nesoustředí. To pochopila naše ucitelka biologie, kterou mám docela ráda právě proto, že patří k těm rozumnějším a pustila nám Byl jednou jeden život.
Horší to je s matikářem. V matice jsme počítali příklady i přes to, že to byla naše letošní poslední vyučovací hodina. No, super.
Třetí hodinu jsme šli bruslit. Já ale nemám brusle, které by mi nebyly malé a tak jsem nebruslila. Místo toho jsem si koupila balzám na rty, který teď v zimě nutně potřebuju a s kamarádkami šla na (dětský) punč a trdelník.
Na čtvrtou hodinu jsme se vrátili do školy a udělali si vánoční večírek s rozbalováním dárků. Od spolužáka, který si mě vylosoval na dávání dárků jsem dostala deník, bonbóny, propisku, gumu a od mé nejlepší kamarádky jsem dostala skleničku ve tvaru kaktusu (je naprosto úžasná :333) a vlastnoručně vyrobenou DIY sadu na výzdobu pokoje pomocí našich společných fotek (už se moc těším, až to vyzkouším!). Já jí dala velkej plyšovej kaktus a ten sklidil poměrně velký úspěch nejen u ní, ale i ve třídě, za což jsem strašně ráda!
Odpoledne jsme s rodiči jeli na vánoční trhy do Olomouce. Moc se mi tam líbilo, pro někoho, kdo žije na vesnici je to nevídaná atrakce :D
Na večeři jsme byli na Šantovce v Subway. A na závěr jsme se se stavovali v Hornbachu. Co jsem tam koupila vám neřeknu. Ale možná vám to řekne to, že v nejbližší době vyjde dalsí díl projektu bestie.
A večer jsme se koukali na Grinche. Dívali jste se taky? Já ten film miluju :D

A jak jste se měli ve škole poslední den vy?

Mimochodem - už jen 2 dny!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 little-booktea little-booktea | Web | 23. prosince 2017 v 6:40 | Reagovat

Vy jste se učili? A to jsem si myslela, że máme blbou školu, že jsme se učili do čtvrtka.včera jsme měli vánoční hodinu, hudebníci nám zahrály na nástroje a pak jsme si daly dárek, já jsem dostala od holky, y kterou jsem si měla dávat plyšáka a junicorn tužky😍Pak pro druhý stupeň deváťaci připravili úkoly, kde byly vždycky vybrání někteří na různý úkol. Já jsem letos byla vybrána, ale naštěstí na házení koše, samozřejmě jsem nehodila , že? Jak typické 😂 Třeba jeden úkol byl takový, kde si musel tančit s někým, tak, že sis vylosoval nějakou část těla.Já jsem tam nebyla, ale náš spolužák ano, který se musel držet té holky zadku a ona u krku, jak romantické!😁

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama