Blogový rok

31. prosince 2017 v 23:59 | Tyrkysový Delfín
Ahoj! Jak jsem slibovala, mám tu pro vás shrnutí roku 2017 na mém blogu. Takže si projdu starší články, trošku to popíšu a okomentuju a uvidím, co z toho vznikne :D

 


Fotka pochází z mého instagramu, byla vydána přesně před rokem.

 

Začnu hodně rychlým shrnutím.
Za celý rok vyšlo 68 článků, přičemž průměrný počet článků vydaných za měsíc je 4,75 článku. Nejúspěšnější měsíc byl pravděpodobně červen nebo červenec a nejaktivnější jednoznačně prosinec.

L E D E N

V lednu vyšlo celkem 5 článků. Nejvíce pyšná jsem nejspíš na článek na téma týdne, které bylo "fanatismus" a to byl také jeden z nejúspěšnějších článků celkově. Netuším proč, fakt mi to nějak moc smysl nedává, ale i když si teď ten článek čtu teď, musím uznat že jsem to napsala docela vtipně na to, že to je docela vážně téma :D Ještě taky musím zmínit článek s mou kresbou, na kterou jsem fakt hrdá a na to že mi bylo dvanáct musí téměř každý uznat že je to relativně dobrý :D


Ú N O R

Tehdy vyšlo nadprůměrných 6 článků!
V tomhle měsíci jsem si založila blogový instagram (to už ho mám tak dlouho?!). Taky jsem byla na lyžáku, ze kterého vyšel článek a také DIY, které mě na něm napadlo. Sice má fotografická zručnost v té době nebyla nijak úžasná, ale není to nic za co bych se styděla. Taky vyšly další dva články s kresbami, na kterých se opět projevil můj tehdejší talent jakožto fotograf, ale jak jsem řekla - nemyslím si že bych se měla za co stydět. Jen jsem si všimla, že článek z lyžáku je jakýsi useklý. Poslední aktualizace při psaní se mi asi neuložila nebo co...


B Ř E Z E N

Popravdě z tohohle měsíce mám takovej divnej pocit.. Články měly trochu určenější téma a obvykle měly hlavu a patu, ale něco mi na nich prostě nesedí, vůbec se v nich nepoznávám a nějak mi nesedí do mého stylu..


D U B E N

Fajn, tohle nebyl můj nejaktivnější měsíc... Sice oproti dalším měsícům je to tak průměr, ale délkou článků to nebylo nic moc. Musím ale zmínit článek s mými jarními fotkami, které se mi i docela povedly.


K V Ě T E N

To byl měsíc projektu ananas. Ten mimochodem ještě žije, akorát se s ním nic neděje.. Taky jsem měla jakousi iniciativu zaměřit svůj blog určitým směrem, ale jak jsem později zjistila, stejně píšu články jak mě zrovna napadne a tak z toho nakonec nic moc nebylo.


Č E R V E N

Tenhle měsíc byl tak napůl. První půlka nebyla nic moc. Pak jsem si ale vzpomněla, že jsem chtěla do prázdnin dosáhnout 1000 návštěv, ale byla jsem líná pro to něco dělat a furt to odkládala. Nakonec jsem během jednoho týdne začala být na blogu hodně aktivní a podařilo se mi získat posledních 100 návštěv a na poslední chvíli jsem té 1000 dosáhla. Musím tu ale zmínit jeden článek, na který jsem za svou blogovou kariéru asi nejvíc pyšná - článek o pro ana blozích. Taktéž patří mezi mé nejčtenější články a jsem hrozně ráda, že jsem alespoň mezi pár lidí rozšířila problematiku tohoto "životního stylu" a donutila třeba i některé autory těchto blogů se zamyslet. Nejspíš tohle téma v budoucnu ještě trochu víc zpracuji a připomenu lidem, že to fakt není dobrý.

Č E R V E N E C

Většina článků tehdy pocházela z tábora, protože jedině tam jsem měla čas psát. Když jsem se na táboře poprvé vzbudila, zjistila jsem že se můj blog stal díky mé velké aktivitě před začátkem prázdnin blogem dne, takže jsem byla neuvěřitelně ráda. Pak vyšlo ještě pár článků z tábora a taky poděkování za tolik úžasných komentářů. Zbytek měsíce jsem ale aktivní moc nebyla, protože v Bulharsku se mi nechtělo a u babičky jsem neměla přístup k wifi.


S R P E N

No.. Tady stručně, protože jsem vydala jen 2 články. Zážitky z tábora - tenhle článek jsem připravovala hodně dlouho a jsem s ním docela spokojená, a potom oznámení o mém youtube kanálu, který nakonec ani není moc aktivní, ale hodlám ho ještě využít k jednomu mému nápadu, který jsem jaksi ještě nestihla zrealizovat.


Z Á Ř Í

Září taky nebylo úplně nejaktivnější, stejně jako v srpnu jsem vydala 2 články. Jeden se zážitky z druhého tábora a druhý velice ironicky myšlený tag, na který jsem docela hrdá.


Ř Í J E N

Ehh. Opět vyšly jen 2 články. Jeden informační o novém druhu recenze a druhý s několika dosud nezveřejněnými informacemi o mně. S tím jsem ale docela dost spokojená, hlavně kvůli nápadu.


L I S T O P A D

Tento měsíc sice vyšly jen 3 články, zato jsem s nimi ale spokojená. První je projekt Bestie, jehož druhý a taky poslední díl ještě chystám, druhý popisuje mé první zážitky s mým králíčkem a poslední byl o blogu na oslavu jednoho roku jeho fungování.


P R O S I N E C

Ten si asi ještě pamatujete :D Dala jsem si děsně náročný úkol a to vydávat každý den až do vánoc článek. Nakonec jsem napsala 22 z 24 a jsem s celou sérií těchto krátkých vánočních článků spokojená.


Omlouvám se za tak dlouhý článek, ale měsíců je prostě moc :D

Mimochodem, potřebuji se vás zeptat, jestli se vám líbí tenhle styl úvodních obrázků ke článkům jako je tenhle nahoře. Pořád jaksi nejsem spokojená se vzhledem blogu, takže čekejte ještě nějaké změny :D

Tohle je určitě poslední letošní článek a pravděpodobně i jeden z posledních na celém blog.cz. Ano, schválně jsem nastavila datum vydání takhle, ale mám pocit že asi nebudu jediná :D

Šťastný nový rok! ^-^

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 [33T4] [33T4] | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 0:38 | Reagovat

Přeju krásný 2018! 🎆🎇✨
Ať se ti v blogu daří! ^u^

2 little-booktea little-booktea | Web | 1. ledna 2018 v 0:58 | Reagovat

Ten obrázek je moc pěkný, taky hodně štěstí k dnešnímu Novému roku asi 30 minut a minulý rok jsem taky vydala článek, který vyšel v 13:59, ale letos jsem přesně článek dopsala v 23:00, tak jsem ho vydala 😂

3 Tyrkysový Delfín Tyrkysový Delfín | Web | 1. ledna 2018 v 1:55 | Reagovat

[1]: Děkujuu :3

4 Tyrkysový Delfín Tyrkysový Delfín | Web | 1. ledna 2018 v 10:13 | Reagovat

[2]: Děkuju, tobě taky

5 naruto-vs-sasuke naruto-vs-sasuke | Web | 1. ledna 2018 v 18:17 | Reagovat

aj tebe :D

6 Elis Elis | Web | 1. ledna 2018 v 22:08 | Reagovat

Já radši průměr dělat nebudu, ještě se zděsím :D
Pěkný rok 2018, ať se daří❤️

7 Anička Anička | Web | 2. ledna 2018 v 12:23 | Reagovat

Vypadá to na úspěšný rok. Je to dobrý nápad, takto shrnout blogovou sféru :)

Přeji ti šťastný a úspěšný nový rok!

www.thewaybya.blogspot.cz

8 Tyrkysový Delfín Tyrkysový Delfín | Web | 2. ledna 2018 v 15:45 | Reagovat

[6]: No já ten průměr dělám jenom díky tomu, že jsem si ho v prosinci hodně vylepšila, jinak by to nejspíš byla taky katastrofa :D A děkuju, tobě taky :)

[7]: Děkuju ^^ Tobě taky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama