Červenec 2017

Kde jsem?

9. července 2017 v 12:47 | Tyrkysový Delfín |  Mé 'kouzelné' já
Ahoj! Vím, že tento týden jsem na blogu moc aktivní nebyla a to i přes to, že to byl blog dne. Bohužel, tábor mě zaměstnal natolik, že jsem byla ráda, když jsem spala déle než 6 hodin. Za normálních okolností bych byla aktivnější, jenže při takovém nedostatku spánku jsem byla i já (a to potřebuji opravdu málo spánku) téměř mrtvá. Připravuji ale článek, kde vám popíšu mé nejlepší zážitky, jako například když jsem pozabíjela polovinu tábora, nebo když jsem se o půlnoci plazila lesem.
Dnes( asi za hodinu) odjíždím do Bulharska, kde by občas nějaký ten článek být mohl.
Také připravuji zcela nový formát článků a již brzy se dozvíte jaký :)
Jinak moc vám všem děkuji za moc milé komentáře a nové spřátelené blogy :)

Doufám, že si užíváte prázdniny a zatím ahoj :)

Blog dne?!

4. července 2017 v 9:07 | Tyrkysový Delfín |  Mé 'kouzelné' já
Dnes ráno jsem zapla internet a jako obvykle byl můj cíl jasný- blog. Jenže dneska na mě čekalo sakra velký překvapení. Můj blog je blogem dne! Jak je to možné, to fakt nechápu. Každopádně kdyby jste mě viděli, pravděpodobně byste zahlédli divné stvoření skákající radostí po posteli, stole, stropě a vlastně úplně všem, po čem se dá skákat :D Prozatím jsem si ještě nečetla komentáře, ale hned jak tento článek vydám, jdu si je přečíst!

Díky, díky, DÍKY! ♡♡♡

5. O

První minuty na táboře

2. července 2017 v 16:06 | Tyrkysový Delfín |  Příběhy z mého podivného života
Ahoj! Právě jsem přijela na tábor. No, po tom, co jsem málem zapomněla mobil v autě, jsem si myslela, že už mě nic nepřekvapí. No, zatraceně jsem se spletla. Skončila jsem na pokoji s lektorkou, je jí asi něco okolo 20 a já absolutně netuším, kdo s náma bude dál. Ne že by mi to vadilo - já osobně ji mám ráda, protože ji znám už z minulých let. No uvidíme, jestli si ona bude pamatovat mě.
Každopádně teď sedím v jídelně, píšu článek a kousek ode mě sedí holka, o které si nejsem jistá, jestli tu náhodou nebyla minulý rok a nebyla se mnou na pokoji. Hodlám to co nejdřív zjistit.
No nic, uvidíme jak to dopadne. Momentálně jsem mírně vystreslá, protože tu zatím není nikdo z těch, koho bych znala.

Možná se ozvu ještě dnes, ale pokud ne, tak přeji hezkou neděli :)

Jak trávím první den prázdnin?

1. července 2017 v 17:20 | Tyrkysový Delfín |  Mnou napsané kraviny
Ahoj! Hádám, že asi všichni víte, že dnes je první den prázdnin. A pokud ne, tak prosím vylezte z pod toho kamene a poohlédněte se kolem sebe :D
Musím říct, že chvílemi si stále neuvědomuji, že v pondělí nebudu muset do školy a že se nemusím učit na písemky.
Celý dnešek jsem nedělala v podstatě nic. Vstala jsem někdy v 10, pak jsem střídavě koukala na televizi a bavila na tábor a nakonec to odpoledne završila youtube maratonem. Jo, velice zajímavý den! Ale teď jsem se přesunula na zahradu. Houpu se tu na houpačce a píšu.
Na večeři máme v plánu udělat domácí hamburgery na grilu, takže se teď kousek ode mě roztápí gril a já se tu mírně dusím kouřem, ale tak co.
Zítra už ale odjíždím na tábor a moc se těším! Jsem zvědavá, jestli tam potkám někoho, koho už znám. Doufám ale, že poznám opět spoustu nových přátel, stejně jako každý rok. Možná se tam uvidím dokonce i s někým z vás! Náhodou, víte jak by to bylo super? :D

Jinak ještě na závěr - chtěla bych vám moc poděkovat za to, že se nám podařilo přesáhnout 1000 návštěv do začátku prázdnin! Ani jsem v to moc nedoufala, ale povedlo se! V nejbližší době možná uspořádám nějakou soutěž jako poděkování.

Takže doufám, že si užíváte prázdniny a ahoj!