Leden 2017

Můj chybný krok aneb připojení na sociální sítě

28. ledna 2017 v 22:12 | Tyrkysový delfín
Když jsem v minulém článku popisovala některé dnešní teenagery, došlo mi, že jsem nedávno byla skoro stejná. Samozřejmě jsem měla svou důstojnost a nefotila selfie co pět minut, ale pokud jde o závislost na sociálních sítích, neměla jsem k ní daleko. A proto za nejvíce chybný krok považuji založení účtu na Facebooku.


Dnešní trendy aneb fanatismus kolem nás

21. ledna 2017 v 18:17 | Tyrkysový delfín |  Mé pesimistické názory na okolní peklo
Po dlouhé době píšu zase něco na téma týdne :D
V tomto článku bych chtěla mluvit o dnešní módě a trendech a o tom, že místy to už opravdu hraničí s fanatismem.

Asi každý máme ve svém okolí takovou tu holku s iPhonem, co fotí Retricou stále stejná selfie s duckfacem nebo psím filtrem ze snapchatu co pět minut a cokoliv jí, tak si to nejprve vyfotí, protože fotky jídla jsou na instagramu přece strašně cool, že ano. Sleduje snad všechny známé beauty youtuberky, které mají víc než 100 000 odběratelů, protože kdyby měly míň, nebyly by už tak in a ona pochopitelně také ne. Bez mobilu nevydrží ani 10 minut. I když jde jen například vyhodit pytel z odpadkového koše do popelnice před domem, chodí nalíčená a ve značkovém oblečení, jelikož kdyby ji někdo viděl v teplákách, nejspíš by jí naprosto zničil život. Ke každé své fotce přidá nějaký zamilovaný citát, nejlépe o tom, jak jsou kluci hrozní a že jí někdo zlomil srdce. To je totiž také děsně cool. A hlavně taky musí udělat musical.ly na tu nejohranější novou písničku, nejlépe od Justina Biebera a podobně. A takhle můžu popisovat ještě hodiny.
Copak jsem jediná, které tohle prostě přijde divné? Bohužel, v dnešní době to většině mých vrstevníků přijde normální. Co mě ale ještě více překvapuje je to, že poměrně dost takových věcí dělají i kluci (zvláště pak ty selfiečka).
Jaksi si nedokážu představit, jak bude vypadat svět, když ho budou řídit takoví magoři. Dospějí? To nevím. Ale pokud ne, tak je naše budoucnost v háji.
Celkově jsou dnešní trendy skutečně divné. Například nechápu, jak může mít zmalovaná kráva na instagramu tisíce liků a normální holky, které se prostě na fotce jen pěkně usmívají a nedělají žádný stupidní duckface jen tak něco kolem 10. Vím, je to naprosto hrozný příklad, ale vybrala jsem takový, kterému budou dnešní teenageři rozumět.

Tady je vidět, že s fanatismem se nemusíme setkávat pouze v náboženství a podobně. Je zcela běžně kolem nás a možná si to ani neuvědomujeme.

Je tu ještě někdo, kdo nepatří mezi tyto oběti trendů a dokáží používat mozek?

Prosím, neukamenujte mě. Je mi jasné, že to spoustu takových individuí, jaké popisuji bude číst, takže berte na vědomí, že je to jen a pouze můj názor.

Delfínek kreslí #2

21. ledna 2017 v 9:12 | Tyrkysový delfín |  Mé výtvory
Ahoj! Po dlouhé době jsem zpět :D Dneska musím jenom rychle, protože za chvíli odjíždím na snowboard a mám asi tak 10 minut XD Nebojte, chystám dva větší články, ale momentálně nemám čas je dokončit, takže nevím kdy budou.
Ale dneska Tu je má další kresba!Takový jeden páteční večer, kdy nemáte co dělat plus grafický table a vznikne tohle :D
Čas netuším, vím jenom, že jsem začala odpoledne a končila o půl jedenácté :D
Poznáte někdo, co to je? Zkuste napsat do komentářů!
Jinak stejně jako minule je kreslený v GIMPu.

Napište mi váš názor do komentářů! :3

Zatím ahoj :)

Díky!

2. ledna 2017 v 18:57 | Tyrkysový delfín
Neuvěřitelné! Můj cíl, který jsem si dala se splnil.
Mým cílem bylo mít 100 návštěv, což se splnilo. Ale není to jen to. Protože se to podařilo přesně za dva týdny. Nemůžu tomu uvěřit. Děkuju moc! Takže můj další cíl bude 1000 návštěv. To sice nějaký ten měsíc zabere, ale věřím, že letos to ještě bude :D

Šťastný nový rok!

1. ledna 2017 v 10:20 | Tyrkysový delfín
PŘEJI VŠEM VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU! A jak jste si užili oslavy? Můžete napsat do komentářů.