Téma týdne - Má zvířecí spřízněná duše

12. prosince 2016 v 22:01 | Tyrkysový delfín
Takže ano,rozhodla jsem se napsat téma týdne. A musím, protože jsem si to slíbila :D Tak se tak koukám, co že to je za téma - a ono to je Zvíře v srdci člověka. Takže jsem začala přemýšlet a zjistila jsem, že fakt nemám tušení, co k tomu napsat...
Přemýšlela jsem teda dál. A pak mě tak napadlo - co tahle napsat článek o tom, jakému zvířeti se podobám? Co mám s ním společného? A jaký mám vztah zrovna k tomuto zvířeti?

A při hledání mého spřízněného zvířete jsem nemusela dlouho přemýšlet, jelikož volba padla jasně na kočku.

Myslím, že mám opravdu hodně společných vlastností s kočkami. Hlavně to, že lidem nevěřím. Tedy, věřím, ale musí si mou důvěru zasloužit. Což mi nepřijde jako špatná vlastnost. Další taky to, že se často lidem vyhýbám. Ne že bych byla ráda sama, ale prostě nemám ráda komunikaci s cizými. Ale když už se s někým bavím, stává se ze mě naopak extrovert. Trochu zvláštní, ale přesto pravdivé.

Na kočkách se mi líbí právě tyto vlastnosti. Poradí si sama, není na nikom závislá jako například pes. Když se jí něco nelíbí, dá to jasně najevo. Ale to bych to nebyla já, kdybych taky nezmínila, že kočky jsou neuvěřitelně roztomilá stvoření.

Možná se někomu zdá, že to je celkem krátký článek, ale já myslím, že jsem zmínila vše, pokud jde o podobnosti mé povahy s tou kočičí. A teď už si jdu přečíst články ostatních, protože mě dost zajímá, jak toto téma pochopili.

Tak se s vámi loučím a moc bych byla ráda za nějaký milý komentář!
Delfínek přeje hezký den a ahoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Twotika Twotika | E-mail | Web | 13. prosince 2016 v 18:34 | Reagovat

Docela ti závidím, že máš takové vlastnosti. Ani bych se vlastně nemohla ztotožnit z žádným zvířetem, protože takhle nervní a vystresované zvíře fakt neexistuje. :D
Mimochodem do Affs si tě beru, tak si mě někam viditelně umísti. :) :D

2 tyrkysovydelfin tyrkysovydelfin | Web | 13. prosince 2016 v 19:25 | Reagovat

[1]: díky ^^ napíšu si tě hned jak se dostanu na počítač, protože z mobilu to nejde :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama