Prosinec 2016

Přání

29. prosince 2016 v 23:44 | Tyrkysový delfín
Přeji vše nejlepší do nového roku! Tohle je poslední článek v tomto roce, takže díky za vaši podporu v tomto roce! :) A aby to nebyla taková nuda, napište mi, jak slavíte nový rok :) Mějte se hezky a ahoj!

Delfínek kreslí #1

22. prosince 2016 v 20:49 | Tyrkysový delfín |  Mé výtvory
Ahojky! Rozhodla jsem se vytvořit novou sérii s mými kresbami. A tak tady je úplně první kresba!

Lehce retardovaná, plesnivá košišta XD Zabrala asi 2 hodiny v GIMPu. Ufff, slušná fuška :D

Co na to říkáte? :3
Jinak, nově jsem i na Deviant artu, schovávám se tam pod přezdívkou tyrkysovy-delfin :D

Tak ahoj!

O mě - part I.

18. prosince 2016 v 17:52 | Tyrkysový delfín |  Mé 'kouzelné' já
Ne, nečekejte od tohohle článku nějaký životopis, jen to ne. Spíš takový popis mého šíleného života.

Jsem normální člověk. Dobře, tak skoro normální. Fajn, fajn, lehce retardovaný. FAJN, JSEM MAGOR, STAČÍ? *zatváří se uraženě*

Žiju takovej normální život v jedné věci, co si říká město (ale má to něco přes 1000 obyvatel, tak jaký město sakra :D). Chodím do vězení zvaného gymnázium, které je plné nechápavých a podřadných primátů, z nichž někteří mělo tu čest stát se mými přáteli. A někdy mě i mě samotnou udivuje, s čím to vlastně kamarádím. Abyste to pochopili - aby mí přátelé poslouchali Justina je víc než neodpustitelné (nic proti jeho fanouškům, ale já ho fakt nesnáším:D)
Když zrovna nejsem v té budově samotného ďábla, trávím čas na internetu, kde buď píšu tyhle slátaniny, vyvolávám hádky v komentářích a všechno možné. Taky někdy vlezu do bazénu, jelikož jsem tak trochu vodní tvor a donutit mě vylézt z vody je dost těžká záležitost.
Někdy taky lyžuju, a to je taky jeden z mála sportů, při kterém nevypadám jako neschopná velryba.
Jelikož mě už nic dalšího nenapadá, vymluvím se na to, že vám to napíšu v dalším díle :D

Tak ať dostanete pod stromeček třeba dráčka a užijte se Vánoce *le já hodný potterhead*

Ahoj ^^

Wanna be Affs?

16. prosince 2016 v 20:25 | Tyrkysový delfín
Ahoj! Chtěli byste se stát aff? Pak pokračujte ve čtení!

Pokud chcete se mnou spřátelit blog, musíte dodržovat tyto jednoduchá pravidla:

1. navštívit tento blog alespoň jednou za týden (nemusíte dodržovat úplně přesně, chápu, že občas třeba cestujete, nebo nemáte přístup k internetu nebo vás trápí nedostatek času, takže když to občas porušíte, nebude mi to vadit)
2. psát normální komentáře (hlavně ne nic typu ''obíhám'' a podobně)
3. napsat odkaz na můj blog viditelně na svůj blog

Pravidla samozřejmě budu dodržovat také a v případě, že máte pro své affs nějaká speciální pravidla, budu je dodržovat též.

Jestli s nimi souhlasíte, stačí napsat do komentářů odkaz na váš blog, přezdívku, kterou mám napsat do menu a slovo ¨sušenka¨ (jen pro kontrolu, že jste tohle všechno přečetli :D)

Většinou beru vsechny, ale pokud máte fan blog, obzvláště typu "Justin Bieber" nebo "One Direction", můžete to rovnou vzdát :D Ale jestli máte alespoň trochu rozumné články, které se dají přečíst, počítejte s tím, že vás neodmítnu ;)

V případě, že vás mezi affs vezmu, napíšu vám to pod některý váš článek, takže se nemusíte o nic starat.

Díky všem současným i budoucím affs!

Poslední update: 18.2. 2017

Co si přeji k Vánocům?

14. prosince 2016 v 21:40 | Tyrkysový delfín |  Mé 'kouzelné' já
Ahoj! V tomto článku bych vám chtěla napsat, co si přeju pod stromeček. Takže bez zbytečných řečí se na to vrhneme :)

1. čtečka
Upřímně mi je úplně jedno jaká. Hlavně aby fungovala :D A myslím, že teď mě každý knihomol pochopí, když řeknu, že knížky jsou těžký. A to jako fakt hodně XD. Protože když si k už dost těžkému učení přidáte ještě takovou nějakou hezkou, několikaset stránkovou knížku, začíná být celkem obtížné se pohybovat. A když máte všechno v malé čtečce, je to určitě lepší.

2. Deka

Jedna z těhle. Co k tomu dodat? Uznejte, že jsou úžasný :3 Kdyby si ji někdo chtěl koupit, může tady: www.forqueen.cz
3. Záhlavník

Ano, já vím, je to nejspíš pro malé děti, ale přiznejme si to. Čekali jste něco jiného od člověka, co má přezdívku Tyrkysový Delfín? Jinak dá se to koupit normálně v hračkářství, mám to doporučené od kamarádky, která to koupila ve Sparkysu :)

Samozřejmě, až dostanu dárky, nafotím je a taky řeknu, co z mého seznamu jsem dostala :)
Tak ahoj!


2. A

Téma týdne - Má zvířecí spřízněná duše

12. prosince 2016 v 22:01 | Tyrkysový delfín
Takže ano,rozhodla jsem se napsat téma týdne. A musím, protože jsem si to slíbila :D Tak se tak koukám, co že to je za téma - a ono to je Zvíře v srdci člověka. Takže jsem začala přemýšlet a zjistila jsem, že fakt nemám tušení, co k tomu napsat...
Přemýšlela jsem teda dál. A pak mě tak napadlo - co tahle napsat článek o tom, jakému zvířeti se podobám? Co mám s ním společného? A jaký mám vztah zrovna k tomuto zvířeti?

A při hledání mého spřízněného zvířete jsem nemusela dlouho přemýšlet, jelikož volba padla jasně na kočku.

Myslím, že mám opravdu hodně společných vlastností s kočkami. Hlavně to, že lidem nevěřím. Tedy, věřím, ale musí si mou důvěru zasloužit. Což mi nepřijde jako špatná vlastnost. Další taky to, že se často lidem vyhýbám. Ne že bych byla ráda sama, ale prostě nemám ráda komunikaci s cizými. Ale když už se s někým bavím, stává se ze mě naopak extrovert. Trochu zvláštní, ale přesto pravdivé.

Na kočkách se mi líbí právě tyto vlastnosti. Poradí si sama, není na nikom závislá jako například pes. Když se jí něco nelíbí, dá to jasně najevo. Ale to bych to nebyla já, kdybych taky nezmínila, že kočky jsou neuvěřitelně roztomilá stvoření.

Možná se někomu zdá, že to je celkem krátký článek, ale já myslím, že jsem zmínila vše, pokud jde o podobnosti mé povahy s tou kočičí. A teď už si jdu přečíst články ostatních, protože mě dost zajímá, jak toto téma pochopili.

Tak se s vámi loučím a moc bych byla ráda za nějaký milý komentář!
Delfínek přeje hezký den a ahoj!

Rozhovor s drakem #1

5. prosince 2016 v 22:05 | Tyrkysový delfín |  Mnou napsané kraviny
Jeeej. Hádejte, kdo se tu rozhodl napsat článek? Ano, Delfínek! A tentokrát vám přináším exkluzivní rozhovor s jedním speciálním hostem.
A pokud jste četli mé předchozí články, víte, že u mě ve skříni žije armáda malých dráčků.
To jsem si tak jednu chtěla vzít ponožky a omylem jsem vytáhla i jednoho dráčka, kterého jsem nakonec trochu vyvzpovídala! Výsledek mé práce je zprácován v tomto rozhovoru v podobě šesti otázek společně s odpověďmi dráčka.

Jak se jmenuješ?
Nemáme jména. Pouze čísla, ja jsem 173.

Jak dlouho už žiješ u mě ve skříni?
Asi rok. Narodil jsem se tu.

Co říkáš na ubytování?
No, u kalhot to není nic moc, jsou z hrubé látky. Ale od té doby, co jsem se přestěhoval mezi ponožky si nemůžu stěžovat. Akorát chudáci ti, co bydlí u sukní a punčocháčů. Už dlouho nespatřili denní světlo a je tam celkem velká vrstva prachu.

Kam by jsi se rád podíval?
Rád bych jel na dovolenou do oblasti zimního oblečení. Je tam plná krabice rukavic, šál a čepic a ubytování je v luxusní zimní bundě!

A čím se živíš?
Mám moc rád ponožky. Ale jen ty sudé, nikdy nemůžu sníst obě, přejedl bych se. Ale když nejsou ponožky, docela dobře poslouží i rukavice.

Jaké je podle tebe nejstrašidelnější místo v celém šatníku?
Rozhodně Silonkové Pláně! Takovou hrůzu jsem nikde jinde nezažil. Tam snad nikdy nikdo nebyl, je to temná zatuchlá díra, ve které žijí temné síly. Brrr. Ten, čí je tenhle šatník asi silonky fakt nenosí.
Tsss. Kdyby si alespoň uvědomil, že je to MŮJ šatník. Hlavně že jsem se ho ptala, jak dlouho žije v MÉ skříni. Bastard!


Tak děkuji za přečtení, ale berte to prosím trochu s humorem.

Ahoj!1. E